Kanapių kultūros diena – jau šį šeštadienį!

Kanapių kultūros diena 2019 plakatas
Kanapių kultūros dienos plakatas, 2019 m.

Kanapių kultūros diena yra išskirtinis renginys Lietuvoje, suburiantis visus, norinčius viešai diskutuoti apie kanapių politiką mūsų šalyje.

Tradiciškai balandžio dvidešimtąją vyksiantis renginys tęsis visą dieną. Šiais metais Vilniaus Nepriklausomybės aikštėje vyks dirbtuvės, iškils informaciniai stendai ir gros gyva muzika. 17 valandą aikštėje prasidės diskusija, kurioje dalyvaus Seimo narė Aušrine Armonaite bei Vilniaus savivaldybės atstovas Mark Adam Harold. Diskusiją moderuos Donatas Staneika.

Žaliojo žiedo draugijos organizuojamas renginys prasidės 12 val.

Organizatorių žodis:
„Nuo mūsų veiklos pradžios, kai pradėjome kalbėti apie kanapių politiką Lietuvoje, aktyviai ir sąmoningai mėginama marginalizuoti ir stigmatizuoti mūsų veiklas tam tikrų interesų grupių, politikų ir medijos. Valstybės politika turi būti orientuota į visuomenės sveikatą ir gerovę, vadovautis pamatinėmis žmogaus teisėmis ir jų nepažeisti, neskatinti stigmos ir diskriminacijos.
Kokia kanapių politika laukia Lietuvos? Nėra aišku, viskas priklauso nuo Seimo, politikų ir aišku mūsų. O kol diskutuosime ir toliau tūkstančiai nepavojingų Lietuvos piliečių bus kriminalizuojami. “

RENGINIO PROGRAMA:
12:00-16:20 Muzika – Wolde Egziabher, Ignas iš Ignalinos, Gintarius, Babilono vartai, Žaliukai.
16:20 – ~20:00 Kalbos, Diskusija „Kanapių politika: legalizacija neišvengiama?“, Muzika – Lygumos, Strings of Earth, Wite Katt, irrrrrrr Special Guest!
12:00-~20:00 Infocentrai, dirbtuvės, gera nuotaika ir visa kita!

Daugiau informacijos:
https://www.facebook.com/events/2202208699835227/

„Penki lapai“ kolektyvas maloniai kviečia visus atvykti į renginį ir palaikyti sveikesnę bei racionalesnę kanapių politiką Lietuvoje.

KOMENTUOKITE

Įveskite komentarą!
Įveskite savo vardą