PradžiaKanapių receptai

Kanapių receptai

„Penki lapai“ populiarina kanapių kultūrą Lietuvoje ir skelbia pačius geriausius kanapių receptus iš viso pasaulio. Šioje skiltyje ne tik rasite valgio gaminimo instrukcijas, bet ir sužinosite apie kitų šalių kanapių vartojimo su maistu papročius bei kultūriškai svarbius lūžius, pavyzdžiui, Alice B. Toklas publikuotą legendinį kanapių šokoladainio receptą.

Naujausi kanapių receptai

Kanapių sėklų receptai

Lietuvoje apstu vietų įsigyti kanapių sėklų. Iš šių maistingų ir baltymingų grūdelių galima pagaminti aibę maisto produktų: veganišką kanapių pieną, kanapių sviestą, raw kanapių baltymų batonėlius, veganiškus sėklų kukulius ar net pesto su kanapių sėklomis.

Geriausi kanapių receptai iš viso pasaulio

Žemiau rasite visus „Penki lapai“ publikuotus kanapių receptus. Jei jus domina tik sveikuoliškų patiekalų receptai su kanapių sėklomis, pasirinkite kategoriją Sveikieji šio puslapio viršuje, jei norite peržiūrėti tik užsienyje gaminamų kanapių žiedų patiekalus (angl. edibles), rinkitės Linksmieji.

Kanapių arbata: paruošimas ir rinktiniai receptai

Kanapių arbata – vienas aromatingiausių žolelių gėrimų, gaminamas su riebalais. Sužinokite kaip teisingai gaminti kanapių arbatą.

Kanapės su bulvėmis – tradicija jūsų virtuvei

Paruošti bulves su kanapėmis nereikia didelės išmonės. Svarbiausia naudoti geras, neperdžiuvusias kanapių sėklas, o dar geriau - lukštentų kanapių sėklų branduolius.