Sveikieji

Receptai su pluoštine bei medicinine kanapėmis: kanapių sėklų receptai, kanapių aliejaus receptai ir kanapių ekstraktų receptai.

kanapių arbatos receptas

Kanapių arbata: paruošimas ir rinktiniai receptai

Kanapių arbata – vienas aromatingiausių žolelių gėrimų, gaminamas su riebalais. Sužinokite kaip teisingai gaminti kanapių arbatą.
kanapės su bulvėmis

Kanapės su bulvėmis – tradicija jūsų virtuvei

Paruošti bulves su kanapėmis nereikia didelės išmonės. Svarbiausia naudoti geras, neperdžiuvusias kanapių sėklas, o dar geriau - lukštentų kanapių sėklų branduolius.
kanapės žvejybai

Kanapės žvejybai: kaip paruošti sėklas masalui

Kanapės žvejybai naudojamos tūkstančius metų. Jų sėklos yra geras masalas kuojoms ir raudėms. Sužinok, kaip apdoroti kanapių sėklas žvejybai.
kanapių druskos receptas

Kanapių druskos receptas – gardžiam stalui

Kanapių druska gaminama iš kepintų kanapių sėklyčių, kurios suteikia neprilygstamą aromatą sūriems kepiniams, bulvėms, padažams ir kitiems patiekalams.
kanapiu seklu pienas

Kanapių sėklų pieno receptas

Pagaminkite sveiką ir maistingą kanapių sėklų pieną per penkias minutes. Tinka ir veganams!
lukštentos kanapių sėklos

Kaip išlukštenti kanapių sėklas rankomis

Kanapių sėklų lukštuose yra daug ląstelienos ir mineralų, tačiau traškūs ir kieti kiauteliai patinka ne kiekvienam. Prieš gaminant, kanapių sėklas patartina išlukštenti. Šviežiai lukštenti kanapių sėklų branduoliai suteiks puikų skonį ir daug maistingų medžiagų bet kuriam...
kanapių sėklų pesto

Pesto su kanapių sėklomis

Bazilikų pesto įprastai gaminamas su kedrų pinijomis ar riešutais, tačiau jas galite pakeisti lukštentomis kanapių sėklomis.
kanapiu seklu boliviniu balandu kukuliai

Kanapių sėklų kukuliai su balandomis ir lęšiais

Pasigaminkite šiuos sveikus veganiškus kukulius per mažiau nei valandą!
lukštentos kanapių sėklos

Kaip išlukštenti kanapių sėklas su maisto smulkintuvu

Kanapių sėklų branduoliai turi puikų skonį ir tekstūrą, tačiau Lietuvoje jų dažniausiai rasite tik nelukštentų. Traškūs ir kieti kanapių sėklų kiauteliai patinka ne kiekvienam, todėl prieš gaminant jas patartina išlukštenti. Lukštendami sėklas maisto smulkintuvu gausite...

Naujausi straipsniai